Wózki widłowe/wózki paletowe
części zamienne do wózków
widłowych i paletowych

Wózki widłowe
Wózki paletowe / paleciaki
Części zamienne do wózków widłowych
Części zamienne do wózków paletowych / paleciaków 

 

 

Strona główna O firmie Wózki widłowe Wózki paletowe Części zamienne Leasing Promocje Kontakt
Aktualnie znajdujesz się w: / Elcar / O firmie

O firmie

Jesteśmy największym na rynku polskim importerem i dystrybutorem części zamiennych do wózków widłowych marki BALCANCAR. 30 lat doświadczenia oraz 15 lat istnienia na rynku pozwoliło nam zbudować solidną i rozpoznawalną markę w branży. Bycie bezpośrednim importerem pozwala nam zaoferować Państwu najniższe ceny na rynku oraz najszybszą realizację zamówień. Nasz oddział w Szczecinie dodatkowo oferuje szeroki asortyment części zamiennych do polskich wózków widłowych marki RAK, GPW, WW, WNA i WA2.

Za swoje główne zadanie i obowiązek uważamy zapewnianie naszym klientom pełnej satysfakcji ze współpracy z firmą ELCAR poprzez fachową i rzetelną obsługę zamówień oraz utrzymywanie najszerszego na rynku asortymentu części zamiennych do wózków widłowych marki BALCANCAR obejmującego ponad 2000 pozycji dostępnych do natychmiastowej sprzedaży.

Dołączając do grona naszych klientów możecie Państwo także liczyć na fachową pomoc naszych doradców serwisowych, którzy telefonicznie lub osobiście pomogą dokonać najodpowiedniejszego zakupu.

Korzystając z posiadanego doświadczenia oraz zaufania, którym darzą nas nasi klienci od wielu lat, z radością pragniemy zaproponować Państwu coś nowego. Mamy już w sprzedaży wózki paletowe a już wkrótce nasza oferta poszerzy się o nowe wózki widłowe oraz części zamienne do wózków widłowych innych znanych marek.

UWAGA!!!!

od dnia 15.08.2012

zmiana adresu siedziby firmy:

Elcar Janusz Jelinek, ul. Ruczaj 89, 02-997 Warszawa
tel. +48 22 847-62-08, fax +48 22 853-27-19
elcar@elcar.waw.pl, www.elcar.waw.pl

Copyright 2008-2009 by elcar.waw.pl - dealer wózków widłowych i części zamiennych / Wszelkie prawa zastrzeżone     Projekt www & cms: webbi.pl
Strona główna O firmie Wózki widłowe Wózki paletowe Części zamienne Leasing Promocje Kontakt
Używamy cookies i podobnych technologii. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Plików Cookies. Zamknij